G這gowskie Forum Historyczne
Kontakt Kontakt  FAQFAQ  SzukajSzukaj  U篡tkownicyU篡tkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Nast瘼ny temat
G這gowska podr騜 w czasie
Autor Wiadomo嗆
Spirit_of_Martin 
Administrator

Do陰czy: 27 Sty 2006
Sk康: G這g闚
Wys豉ny: 2009-10-15, 13:32   G這gowska podr騜 w czasie

Zapraszamy do odwiedzenia ciekawego miejsca w internecie dotycz帷ego miasta G這g闚. Na stronie prezentowane s wydarzenia, kt鏎e odcisn窸y si w historii miasta r騜nym pi皻nem. Przypominane s fakty znane bardziej i mniej. Z regu造 nie s to kamienie milowe Historii, ale drobiny historycznego kurzu, kt鏎y jeszcze unosi si w bibliotekach, muzeach, archiwach czy odgrzebywanych zakamarkach Starego Miasta.

Prezentacja ta jest subiektywn projekcj zainteresowa autora i ch璚i przedstawienia ich odwiedzaj帷ym te strony. Swoistym, popularnym dawniej "silva rerum". Co miesi帷 b璠 zamieszczane mikroopowie軼i o tym co si wydarzy這 w tym miesi帷u w przesz這軼i. Tak wi璚 np. w marcu 2010 przyb璠 kolejne "wydarzenia marcowe". Wiele z nich b璠zie nosi這 mundur, z niekt鏎ych dochodzi b璠zie szcz瘯 or篹a. Bo taka by豉 historia Miasta I Twierdzy.

Operatorem podr騜y jest Wies豉w Maciuszczak, g這gowianin, absolwent "Mechanika" i historii na Uniwersytecie Warszawskim, historyk wojskowo軼i, regionalista, urz璠nik..

Zobacz stron:
http://www.glogow.pl:1608...hikul_czasu.htm

Alicja 
Administrator

Do陰czy豉: 10 Lis 2007
Sk康: G這g闚-Kopernik
Wys豉ny: 2009-10-15, 14:39   

strona oczywi軼ie jest mi znana - podoba mi si ;-) te polecam :mrgreen: ...chocia to nie 瘸dna nowo嗆 :-P

Spirit_of_Martin 
Administrator

Wys豉ny: 2009-10-15, 14:45   

Nowo嗆 o tyle, 瞠 na forum i Malachu jeszcze nie by這 ;P

Yedyny 
Administrator

Do陰czy: 29 Pa 2006
Wys豉ny: 2009-10-15, 18:06   

Stare, stare - od miesiecy witryna byla na TZG, ale jak najbardziej texty warte polecenia.

patrick. 
www.glogow.pl/tzg

Do陰czy: 22 Kwi 2009
Sk康: Glogau
Wys豉ny: 2009-10-15, 19:38   

o matko Spirit dopiero to odkryles .. juz dawno to prowadzimy razem z Maciuszczakiem ...

Spirit_of_Martin 
Administrator

Wys豉ny: 2009-10-15, 22:45   

No widzisz s豉bo z reklam skoro dopiero na to trafi貫m ;)
Na forum te nie przyuwa篡貫m.

Znalaz貫m przypadkiem na stronie TZG.

A jako, 瞠 Google mnie lubi:
http://www.google.pl/#hl=...18374ae4105a7fd

Jak wida cisza straszna w internecie o ciekawym pomy郵e...

patrick. 
www.glogow.pl/tzg

Wys豉ny: 2009-10-15, 23:45   

a jak mamy to reklamowac .. jest na stonie TZG juz od dawna wytarczy zagladac od czasu do czasu

Yedyny 
Administrator

Do陰czy: 29 Pa 2006
Wys豉ny: 2009-10-16, 08:05   

Patrick, Ty sie chyba w czasie przenosisz: czytam posta wyslanego "Dzisiaj o 23:45", a jest dokladnie godzina 8:07 :D

Spirit_of_Martin 
Administrator

Wys豉ny: 2009-10-16, 10:16   

He he he faktycznie :P

A co do strony TZG - nie zagl康a貫m bo zazwyczaj kto od was podsy豉 mi informacje o tym co si u was dzieje - tej informacji nikt mi nie podes豉, nie jestem w stanie odwiedza regularnie wszystkich stron bo bym nie wyrobi czasem i umar z g這du :P

Po za tym samo zamieszczenie na stronie nie wystarczy, trzeba porozsy豉 co nie co emaili, zaprosze, pododawa do jakich katalog闚 stron, podes豉 kilka informacji prasowych do r騜nych medi闚 itp. - pr鏂z strony TZG nie znalaz貫m 瘸dnej informacji w innych miejscach.

Alicja 
Administrator

Wys豉ny: 2009-10-16, 10:56   

Marcin, ale jak wida nam reklama nie by豉 potrzebna - si chc, si wie :-D My郵isz, 瞠 jak kto nie wchodzi na stron TZG to b璠zie wchodzi na Wehiku Czasu? Mo瞠 w sezonie og鏎kowym takie informacje zyskuj na atrakcyjno軼i :mrgreen:

Cytat:
A co do strony TZG - nie zagl康a貫m bo zazwyczaj kto od was podsy豉 mi informacje o tym co si u was dzieje - tej informacji nikt mi nie podes豉

aaach no tak, to teraz rozumiem na czym polega Tw鎩 warsztat dziennikarski :mrgreen:

...mam nadziej, 瞠 si nie obrazisz za t ma陰 z這郵iwo嗆, bo tak naprawd bardzo ceni to co robisz na malachu i generalnie podoba mi si sama idea tego portalu, ale ...jest on tak samo wt鏎ny jak wszystkie inne g這gowskie portale, a czuj, 瞠 sta Ci na wi璚ej ;-) ...no c騜, mo瞠 we Wroc豉wiu rozwiniesz skrzyd豉 :-P

Spirit_of_Martin 
Administrator

Wys豉ny: 2009-10-16, 11:12   

Cytat:
My郵isz, 瞠 jak kto nie wchodzi na stron TZG to b璠zie wchodzi na Wehiku Czasu? Mo瞠 w sezonie og鏎kowym takie informacje zyskuj na atrakcyjno軼i

No komu mo瞠 si akurat bardzo spodoba Wehiku Czasu i dzi瘯i reklamie b璠zie cz窷ciej wchodzi na stron TZG :P

Cytat:
aaach no tak, to teraz rozumiem na czym polega Tw鎩 warsztat dziennikarski

No niestety prawda ;) Chcia這by si wi璚ej ale nie mam czasu aby sam gromadzi materia造, pracy nie mam, Malach jednak troszk mnie finansowo kosztuje a p鏦i co ledwo si zwraca z reklam google.

Tak to niestety jest jak si robi co za darmo - nie ma mo磧iwo軼i si rozwin望, obecnie jestem w trakcie szukania pracy we Wroc豉wiu i jest og鏊nie ci篹ko...

Mam pewne plany, jak dobrze p鎩dzie du穎 si pozmienia na Malachu.

patrick. 
www.glogow.pl/tzg

Wys豉ny: 2009-10-16, 13:30   

,,Po za tym samo zamieszczenie na stronie nie wystarczy, trzeba porozsy豉 co nie co emaili, zaprosze, pododawa do jakich katalog闚 stron, podes豉 kilka informacji prasowych do r騜nych medi闚 itp"

Nie jest to jakies wielkie ogolno glogowskie przedsiewziecie na bog wie jaka skale zeby to az tak naglasniac, jezeli ktos sie tym interesuje to znajdzie ;D

Spirit_of_Martin 
Administrator

Wys豉ny: 2009-10-16, 13:37   

Heheh ale poinformowa na forum i Malacha nie zaszkodzi - czy mo瞠 mam usun望 ?? :>

patrick. 
www.glogow.pl/tzg

Wys豉ny: 2009-10-16, 17:18   

heh no oczywiscie ze nie .. bedziesz od dzisiaj ,,glownym propagatorem tej ideii" hehe ;D

Alicja 
Administrator

Wys豉ny: 2009-10-16, 21:17   

eeee no co Ty, Marcin ;-) autor Wehiku逝 powinien si cieszy, 瞠 samoistnie znalaz mu si taaaki patronat medialny :mrgreen: ...dobrze, dobrze - to 瞠 my wiemy nie znaczy, 瞠 wiedz wszyscy... masz racj, 瞠 szkoda, 瞠 jak dzia startowa nikt nie da cynka ;-)

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
G這g闚Stowarzyszenie Mi這nik闚 G這gowskich Fortyfikacji - TWIERDZA GΜG紟Towarzystwo Ziemi G這gowskiejGROTG這gowskie Forum Historyczne