Głogowskie Forum Historyczne
Kontakt Kontakt  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaproszenie na konferencję
Autor Wiadomość
Spirit_of_Martin 
Administrator


Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 239
Skąd: Głogów
Wysłany: 2009-11-18, 19:25   Zaproszenie na konferencję

W imieniu Głogowskiego Towarzystwa Naukowego mam zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję naukową pt. "Głogów; Historia i perspektywy rozwoju", która odbędzie się 19 listopada 2009 r. w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie przy ulicy Piotra Skargi 5.

Długofalowym celem organizatorów jest monitorowanie rozwoju miasta i warunków życia jego mieszkańców poprzez systematyczne badania naukowe, wymianę danych i doświadczeń oraz debaty publiczne. Celem drugiej konferencji jest przedstawienie i poddanie pod dyskusję wyników badań własnych dotyczących określenia perspektywy rozwoju miasta i poprawy warunków życia mieszkańców. Stworzony w ten sposób katalog ekonomicznych i pozaekonomicznych wariantów rozwojowych może stać się podstawą szerokiej dyskusji publicznej na temat kierunków rozwoju naszego miasta.

Z wyrazami szacunku
w imieniu organizatorów konferencji
dr Ewa Czaińska
_________________
Serwisy Malacha: Głogów / Wrocław
 
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2009-11-18, 21:36   

a o której godzinie?
 
 
 
Spirit_of_Martin 
Administrator


Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 239
Skąd: Głogów
Wysłany: 2009-11-18, 21:41   

No właśnie na stronie nie podali... Trza będzie dzwonić... coś cienko ostatnio PWSZ się promuje niestety.
_________________
Serwisy Malacha: Głogów / Wrocław
 
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2009-11-18, 21:51   

to jeszcze nie zadzwoniłeś Marcinie? oooooj szanowna redakcjo malacha... :lol: Toż to jutro! ...jeśli to jest z rana to wiadomo, że z ulicy nikt nie przyjdzie :-(
 
 
 
Spirit_of_Martin 
Administrator


Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 239
Skąd: Głogów
Wysłany: 2009-11-19, 00:10   

Niestety dlatego info jest tylko na forum, nie w serwisie jako news... Dowiedziałem się sam za późno zaglądając na ich stronę, zamieściłem jakby ktoś chciał się koniecznie wybrać - wtedy sobie zadzwoni ;)
_________________
Serwisy Malacha: Głogów / Wrocław
 
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2009-11-20, 22:28   

tu trochę o tej konferencji: http://www.tv.master.pl/informacja.php?news=7934
_________________
 
 
 
Tulpar 

Wiek: 49
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 497
Skąd: Lissa i. P. / Leszno
Wysłany: 2009-11-23, 23:07   

Myślę, że sam tytuł jest bardzo nietrafiony. Jeśli jednym tchem mówi się o historii i perspektywach rozwoju, to raczej wynika, że to taki miks, trochę tego, trochę owego. - Powiedzą, co wiedzą i pogonią ludzi do domu.

Perspektywy rozwoju to przede wszystkim strategia rozwoju miasta, strategia promocji itp.

Wypowiedzi rozmówców w Masterze też bardzo miałkie.
_________________
Tak stoję, inaczej nie mogę./So stehe ich, anders kann ich nicht.
 
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2009-11-25, 10:53   

aż strach się bać, że uczelniana konferencja mogła być równie "miałka" :lol: ...może ktoś był i coś opowie?
_________________
 
 
 
Tulpar 

Wiek: 49
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 497
Skąd: Lissa i. P. / Leszno
Wysłany: 2009-11-25, 20:29   

Zwróćcie uwagę, jak dramatycznie poszukują odbiorcy konferencji. Jedni mówią, że wyniki mają być przekazane samorządowcom, a drudzy - że uczniom z powiatu. Przygotowując jakąś konferencję, chyba należało by mieć na uwadze przede wszystkim po co ona jest (vel - jak ma dać efekt) i kto jest odbiorcą, ale to powinno się rozstrzygać na etapie przygotowywań, nie w trakcie trwania imprezy.
_________________
Tak stoję, inaczej nie mogę./So stehe ich, anders kann ich nicht.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
GłogówStowarzyszenie Miłoœników Głogowskich Fortyfikacji - TWIERDZA GŁOGÓWTowarzystwo Ziemi GłogowskiejGROTGłogowskie Forum Historyczne
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group / Serwisy Malacha: Głogów / Pompy Ciepła