Głogowskie Forum Historyczne
Kontakt Kontakt  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Artykuły o historii Głogowa i okolic z Tyg. Głogowskiego
Autor Wiadomość
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2009-11-02, 21:49   Artykuły o historii Głogowa i okolic z Tyg. Głogowskiego

Jak w temacie, jeszcze nie zaczęłam czytać, nie wiem co tam jest dokładnie w treści. Poczytam to się wypowiem ;-) W łaśnie przypadkowo się na to natknęłam. Myślę, że warto zamieścić na forum informację o tym, że coś takiego istnieje. Nie bardzo widzę tylko dział, który by pasował... Niech będzie, że tutaj. Bo w sumie to chyba nawet brak takiego ogólnego działu nt. historii miasta. Czasem cięzko jest coś przypisać pod te istniejące i jest to tak na siłę.

http://www.glogow.pl/tzg/...medialna/tg.htm
 
 
 
Yedyny 
Administrator


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 2196
Skąd: Głogów
Wysłany: 2009-11-03, 21:57   

Na stronie TZG jest ogolnie duzo, tylko ze trzeba poszukac! Sa tam tez zamieszczane Zeszyty Encyklopedii, chyba 55 numerow do sciagniecia o ile pamietam; wszystkie zawarte tam informacje sa teraz sukcesywnie zamieszczane na Glogopedii.
Ja polecam Wehikuł Czasu - miesiac listopad i rzadka -jak dla mnie- grafika: widok z Górkowa na miasto w czasach, kiedy Mieszkowi szablisko u pasa dyndało ;) Lubie takie prezenty, hehe.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
GłogówStowarzyszenie Miłoœników Głogowskich Fortyfikacji - TWIERDZA GŁOGÓWTowarzystwo Ziemi GłogowskiejGROTGłogowskie Forum Historyczne
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group / Serwisy Malacha: Głogów / Pompy Ciepła