Głogowskie Forum Historyczne
Kontakt Kontakt  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Spirit_of_Martin
2009-03-16, 20:29
a ponad ziemią...
Autor Wiadomość
ANIA 

Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 17
Skąd: Głogów
  Wysłany: 2009-03-15, 15:42   a ponad ziemią...

... Głogów kryje bractwa rycerskie.

Ponoć jesteśmy poszukiwani ;-)
 
 
Spirit_of_Martin 
Administrator


Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 239
Skąd: Głogów
Wysłany: 2009-03-15, 16:16   

No proszę mój apel poskutkował ;)

Daje znać na email co potrzebujecie.
Pozdrawiam
_________________
Serwisy Malacha: Głogów / Wrocław
 
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2009-03-15, 22:12   

Ania, kobieto! z nieba mi spadłaś :-D Witamy, witamy - pisz coś więcej, co bym na tym forum nie czuła się osamotniona, jako przedstawicielka białogłowych :mrgreen:
_________________
 
 
 
ANIA 

Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 17
Skąd: Głogów
Wysłany: 2009-03-16, 07:31   

apel owszem wysłuchany :mrgreen:

Droga Balbino, już cię lubię koleżanko po fachu:) białogłów u nas mało to każda jest niepowtarzalna.
Co mogę napisać o bractwie to to że istnieje ono już około 9 lat, działa w Głogowie, jest nas mało :cry: . Próbowaliśmy robić małe akcje naborowe, ale nie cieszyły się zbytnim zainteresowaniem, niestety. Odtwarzamy lata od 1350 do 1450, ale jak trzeba to jesteśmy elastyczni. Spotykamy się w Klubie Garnizonowymw soboty o 12.00 (może dlatego nie można nas znaleść :-P ), ale lepiej się przed spotkaniem z kimś z nas skontaktować czy jest spotkanie, bo czasami nie ma.

Jeżeli są jakieś pytania to odpowiem na wszystkie jakie mogę.

Strony internetowej jeszcze nie mamy, ale mamy forum www.brzeg.fora.pl (zapraszam).
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2009-03-16, 09:10   

a macie jakieś fotki ze swojej działalności? Chętnie bym pooglądała ;-)
_________________
 
 
 
Spirit_of_Martin 
Administrator


Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 239
Skąd: Głogów
Wysłany: 2009-03-16, 09:40   

Widzę wasze forum oparte jest na darmowym systemie for, nie macie też tam dużo informacji, może więc chcielibyście osobny dział na tym forum?? Razem zawsze to raźniej, że już nie wspomnę o walorach reklamowych waszej działalności ;)
_________________
Serwisy Malacha: Głogów / Wrocław
 
 
 
ANIA 

Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 17
Skąd: Głogów
Wysłany: 2009-03-16, 16:57   

fotków to ci u nas dostatek, tylko muszę poszperać, bo część jest zamieszczona w internecie

szczerze mówiąc to nie wiem na czym oparte jest nasze forum, ale jakoś nigdy nam to nie przeszkadzało że jest ono w takiej formie, zresztą naszym admino-palatynem jest nasz bractwowy informatyk (pod lampą zawsze najciemniej)

o znalazłam http://picasaweb.google.p...ey=SfzDNd6H4xQ# z imprezy we wrocławiu wraz z zaprzyjaźnionym bractwem i u tego bractwa na ich imprezie http://picasaweb.google.p...ey=cnwPxOfPH68# mnie tam nie ma ale jestem na zdjęciach z pasterki http://www.gpi.superhost....lbum/index.html

mam nadzieję że ucieszy twe oko Balbino
 
 
Spirit_of_Martin 
Administrator


Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 239
Skąd: Głogów
Wysłany: 2009-03-16, 20:24   

Zrobię dział osobny i tak, co by łatwiej szło znaleźć ;) Jakbyście mieli jakieś ogłoszenia, informacje o akcjach, zebraniach to można śmiało tu pisać - im więcej miejsc tym lepsza reklama ;)
_________________
Serwisy Malacha: Głogów / Wrocław
 
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2009-03-16, 20:33   

słusznie, reklama jest Wam na pewno potrzebna! ;-) Tutaj będziecie mieć, podejrzewam, jak u Pana Boga za piecem - Spirit of Martin - daj tylko komuś z bractwa moda z tym dziale... :mrgreen: i dopisz w opisie działu, że bractwo jest głogowskie ;-)
_________________
 
 
 
Spirit_of_Martin 
Administrator


Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 239
Skąd: Głogów
Wysłany: 2009-03-16, 20:39   

Zrobione :) ANIA ma moda na ten dział.
_________________
Serwisy Malacha: Głogów / Wrocław
 
 
 
ANIA 

Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 17
Skąd: Głogów
Wysłany: 2009-03-16, 21:46   

jasny gwint, ale się ważna czuję :-)

dziękuję, że nabrało to takiej rangi, a rozgłos owszem przyda się na pewno

już teraz mogę zaprosić na II Głogowskie Dni Frankofonii 03.04.2009 (piątek) od 11.00 do 16.00, pojawimy się tam w gronie kilku osób, będziemy się luźno przechadzać po MOK-u i przewidujemy mały program artystyczny (różne takie, nie zdradzę do końca co)
 
 
Crusader 

Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: 2009-04-13, 22:40   

Występ Bractwa był bardzo ciekawy: śpiew, taniec, a nawet relacja z bitwy pod Azincourt, o ile dobrze pamiętam :-P
Tutaj: http://elka5.fm//content/view/34427/208/ są zdjęcia. Jeśli ktoś ma inne zdjęcia, lub znalazł inne linki do zdjęć, to proszę o podanie.
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2009-04-16, 13:55   

a tu fotki z Drogi Krzyżowej http://elka5.fm//content/view/34568/208/. ...na jednej nawet się załapałam :mrgreen: hihihi ;-)
_________________
 
 
 
Tulpar 

Wiek: 49
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 497
Skąd: Lissa i. P. / Leszno
Wysłany: 2009-04-17, 21:54   

Kiedyś z prawosławnym kolegą wybrałem się (ja - oczywiście luter zatracony) na katolicki odpust. Fajnie było. Zawsze oglądam tego typu wydarzenia z wielkim zaciekawieniem i nic nie rozumiem.
_________________
Tak stoję, inaczej nie mogę./So stehe ich, anders kann ich nicht.
 
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2009-04-17, 23:41   

ja poszłam na Drogę Krzyżową w zasadzie z trzech powodów ;-) ...m.in. tak jak pisałam w wątku o Obronie Głogowa - z ciekawości jak będzie wyglądało nawiązanie do historii :mrgreen: ...lubię mieć info z pierwszej ręki ;-) po komentarzach ludzi w lokalnych mediach mam wrażenie, że w moich odczuciach nie jestem na szczęscie osamotniona. Elementem, który dla mnie jest do tej pory nie do strawienia była wieża oblężnicza :-? Jak to zobaczyłam, aż zachciało mi się wracać do domu :mrgreen: ...ale kwestii dyskusyjnych jest niestety znacznie więcej.

Tulpar, mogłeś przyjechać jak masz takie ekumeniczne odchylenie :mrgreen:
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
GłogówStowarzyszenie Miłoœników Głogowskich Fortyfikacji - TWIERDZA GŁOGÓWTowarzystwo Ziemi GłogowskiejGROTGłogowskie Forum Historyczne
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group / Serwisy Malacha: Głogów / Pompy Ciepła