Głogowskie Forum Historyczne
Kontakt Kontakt  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Spirit_of_Martin
2009-03-12, 21:18
Można odwiedzać stronę o bitwie
Autor Wiadomość
Spirit_of_Martin 
Administrator


Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 239
Skąd: Głogów
Wysłany: 2009-09-12, 11:01   

Proszę bardzo:
http://www.1109.pl/evlist...090309133020373

Wystarczy mi podpowiedzieć - sam nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć, pewnie to powinno być obowiązkiem UM aby informować o wszystkim, pewnie nie powinienem robić niektórych rzeczy za nich, ale jednak stronę stworzyłem ja, więc jakiś tam sentyment i chęć opieki nad stroną jest.

Po za tym na stronie 1109.pl jest link na forum (wywalczyłem go) a tutaj wszystko najświeższe i z pierwszej ręki ;)
_________________
Serwisy Malacha: Głogów / Wrocław
 
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2009-09-12, 11:20   

...no i tak lepiej, bo wolę zamieścić linka na moim forum do oficjalnej strony niż do GPI ;-) Nie zrozum mnie źle, Marcin, super że się za to zabrałeś! ...niestety wiem, że takie podejście przyzwyczaja urzędasów do tego, że mogą nas traktować jak przysłowiowe jelenie... i tak jest w wielu sferach... jestem wręcz zbulwerosowana faktem, że nikt Ci za to nie zapłaci... i jeszcze łaskę robią, że podepną forum! W sumie to Ty im robisz przysługę...
_________________
 
 
 
Spirit_of_Martin 
Administrator


Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 239
Skąd: Głogów
Wysłany: 2009-09-12, 20:17   

Eee tam podjąłem się tego więc już dokończę to dzieło, w kwestii ścisłości za stworzenie strony oczywiście dostałem zapłatę - niestety w umowie nie było mowy o redagowaniu strony w takim zakresie w jakim to robię - pewnie bym zażądał drugie tyle gdybym wiedział jak to będzie wyglądać ;)

Ja w sumie i tak jestem zadowolony, że mogłem się jakoś przyłożyć do tej rocznicy - więc pal licho jakieś tam dodatkowe wynagrodzenie - robię to co lubię.

I tak powoli przymierzam się do emigracji do Wrocławia więc Głogów niestety idzie troszkę w odstawkę.

Już nawet zrobiłem Wrocławskiego Malacha co by się tam nie nudzić: www.wroclawm.pl

Głogowski Malach też się zmieni, ale to dopiero na początku przyszłego roku - powoli oddaję go komuś innemu do prowadzenia.
_________________
Serwisy Malacha: Głogów / Wrocław
 
 
 
Yedyny 
Administrator


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 2196
Skąd: Głogów
Wysłany: 2009-09-12, 22:27   

Brawo za odwage, ja tez mam w planach opuszczenie tego miasteczka.
_________________

 
 
patrick. 
www.glogow.pl/tzg

Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 321
Skąd: Glogau
Wysłany: 2009-09-14, 21:27   

glogau no nie gadaj ze sie bedziesz wyprowadzal ... opuscisz tak latwo swoje ukochane miasto?
_________________
,,Wygląda na to, że skończę na ulicy, bo tylko tam będzie wolno palić" - M.Czubaszek
 
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2009-09-14, 22:05   

glogau ma specyficzne pojęcie "odwagi" :mrgreen:
_________________
 
 
 
Yedyny 
Administrator


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 2196
Skąd: Głogów
  Wysłany: 2009-09-14, 22:11   

Trzeba byc odwaznym, aby opuszczac tak piekne miasto pelne wspanialych ludzi gdzie kazdy jest uczciwy, radni sprzyjaja obywatelom, a domostw nie zamyka sie nocą na klucz... opuszczac ten raj dla jakiejs podrzednej miesciny zwanej Breslau - tam nie ma szans na rozwoj, kariere, na nic... ech, odważnyś....

PeeS
Przynajmniej bedzie placil mniej za bilety komunikacji miejskiej :-?
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2009-09-24, 10:27   

...no i programu konferencji na oficjalnej stronie, w dzień konferencji, znów nie uraczysz :-? ...a chciałam właśnie załozyć wątek z odnośnikiem do strony :roll: z podanego linka mozna wejść, ale na stronie głównej nigdzie go nie ma...
 
 
 
Spirit_of_Martin 
Administrator


Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 239
Skąd: Głogów
Wysłany: 2009-09-24, 20:32   

Był problem z konfiguracją, mój błąd - aktualnie jestem na lekach i musiałem niechcący coś przełączyć - teraz news nadal jest na stronie głównej w lewym bloku.
_________________
Serwisy Malacha: Głogów / Wrocław
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
GłogówStowarzyszenie Miłoœników Głogowskich Fortyfikacji - TWIERDZA GŁOGÓWTowarzystwo Ziemi GłogowskiejGROTGłogowskie Forum Historyczne
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group / Serwisy Malacha: Głogów / Pompy Ciepła