Głogowskie Forum Historyczne
Kontakt Kontakt  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mud Men
Autor Wiadomość
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2013-02-01, 15:08   

jest już całość na youtube:
http://www.youtube.com/wa...v=C9jd6FIuSZ0#!
_________________
 
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2013-02-12, 23:04   

Słuchajcie, mieliśmy dużo zastrzeżeń do programu, ale suma summarum MUD MEN to nie jest typowo historyczny program, raczej popularno-naukowy (co i tak jest nieco naciąganym stwierdzeniem) i nie musi spełniać naszych wyśrubowanych oczekiwań, ważne jest to, że za jego sprawą głogowska historia została sprzedana w jednej chwili całemu światu! Głogów został pokazany tak bardzo inaczej, że możemy być chyba dumni :-D

Zapewne już wiecie o Złotych Biletach, Nagrodzie Czytelników Wehikułu Czasu. Jako administrator naszego skromnego Forum zostałam zaproszona przez Wiesława Maciuszczaka do Kapituły, której zadaniem było wskazanie konkretnych propozycji. Rozważając wszystkie za i przeciw nominowałam Adriana Kostromskiego, właśnie dzięki któremu gościliśmy w Głogowie ekipę HISTORY CHANNEL. Mam nadzieję, że ta nominacja dobrze oddaje atmosferę naszego Forum i uda nam się zmobilizować jako GFH, aby wygrał Adrian Kostromski, aby wygrała świeżość w postrzeganiu i pokazywaniu naszej lokalnej historii, aby wygrała wreszcie na tym polu młodość i idealizm!!! Uważam, że tego potrzeba temu miastu... pasji nie zmąconej żadną zgubną ideologią. Nie będę się rozpisywać, bo mam własnie przypływ weny i jeszcze mnie za bardzo poniesie :-P
Więcej informacji o głosowaniu jest tutaj: http://www.glogow.pl/tzg/...bilet_2013.html
Do dzieła!
 
 
 
Irek 

Dołączył: 08 Cze 2014
Posty: 120
Skąd: Głogów
Wysłany: 2015-04-30, 20:56   

Ala byłem konsultanto-straznikiem z ramienia wojska przy kręceniu obrazów na Ostrowie tj. przy Ober Redute. Nie zaimponowali mi warsztatem. Kręcenie ujęć było przez ok. 6 godzin i to była połowa filmu.
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2015-04-30, 22:09   

Ja tam nie oceniam pozytywnie samego programu, istotny za to wg mnie jest fakt, że to poleciało na History Channel.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
GłogówStowarzyszenie Miłoœników Głogowskich Fortyfikacji - TWIERDZA GŁOGÓWTowarzystwo Ziemi GłogowskiejGROTGłogowskie Forum Historyczne
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group / Serwisy Malacha: Głogów / Pompy Ciepła