Głogowskie Forum Historyczne
Kontakt Kontakt  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zasoby multimedialne TZG
Autor Wiadomość
bartlomiej 
bartłomiej

Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 94
Skąd: Głogów
Wysłany: 2011-02-17, 18:13   zasoby multimedialne TZG

witam
wnoszę zapytanie do obecnych władz TZG czy istnieje możliwość opublikowania wszystkich materiałów(zdjęć,prezentacji) odnośnie naszego miasta, tak aby mógł korzystać z nich każdy internauta(np.rozszerzenie zawartości portalu sit)
 
 
bartlomiej 
bartłomiej

Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 94
Skąd: Głogów
Wysłany: 2011-02-21, 22:14   

alle zainteresowanie,ciekawe z czyjej kasy utrzymywane jest to towarzystwo?
 
 
Yedyny 
Administrator


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 2196
Skąd: Głogów
Wysłany: 2011-02-22, 10:28   

Cos mi sie o uszy obilo, ze TZG tworzy jakis portal, na ktorym bedzie dostepna wiekszosc grafik dotyczacych miasta. Ale moze nasze wnuki tego doczekaja ;)
_________________

 
 
Glogovia Urbs 
www.glogopedia.org

Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 65
Skąd: Glogovia
Wysłany: 2011-02-22, 11:16   

Szanowny Panie Bartłomieju, rozumiem, iż uważa Pan, że zamieści Pan 2 zdania na forum tzw. ogólnym i już wszyscy z TZG "zabijają" się by Panu odpowiedzieć na ni stąd ni zowąd rzucone pytanie... A był Pan na naszej stronie? Pisał Pan e-maila z tym zapytaniem do kogoś z zarządu? Tak by na początku wypadało zrobić, prawda? Nigdzie nie jest napisane, że mamy śledzić i odpowiadać na tym forum na każde pytania jak jacyś dyżurni. Jesteśmy SPOŁECZNIKAMI i jeśli już ktoś z NAS tu zagląda to z powodów podobnych jak Pan i inni, czyli czysto rekreacyjnych, czasem informacyjnych.

Pyta Pan sarkastycznie kto NAS utrzymuje... Udzielę więc Panu takowej informacji. SAMI się utrzymujemy! Ze składek, ponadto choćby z 1%, z tego co dadzą nam tzw. dobrodzieje i z wniosków składanych choćby do UM (na rok bieżący na nasze działania dostaliśmy całe 10 tyś. gdzie nowo powstałe stowarzyszenie przy pewnej instytucji w mieście dostało około 60 tyś.). Strona internetowa funkcjonuje również na zasadach amatorskich itp. itd. Strona glogopedii kolejny raz nie otrzymała dofinansowania, można tak wymieniać jeszcze wiele... Ma Pan jeszcze jakieś sarkastyczne pytania?

Jeśli jest Pan zainteresowany by poświęcić swój czas na działalność społeczną, zapraszam do wstąpienia w nasze struktury, powie czy pokaże Pan że potrafi Pan robić pewne rzeczy to może i te nasze multimedia szybciej zaistnieją. Potrzebujemy oddanych ludzi, którzy dla idei, Głogowa poświęcą swój czas... Opracowujemy cały czas słynne już widzę multimedia, ale to wymaga czasu i wielu wyrzeczeń... Nasze biuro czynne jest w środy (15.30-17.00) i w czwartki (15.30-18.30).

Proszę też następnym razem pytać e-mailowo wpierw adresata a odpowiemy na pewno: tzg@tzg.wp.pl


Z pozdrowieniami
sekretarz TZG
DC
 
 
Mateusz-glogau 


Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 53
Skąd: Głogów
Wysłany: 2011-02-22, 12:30   

Oj widzę że w szeregach w/w stowarzyszenia burza i zgrzytanie zębów bo ktoś miał bardziej merytoryczne wnioski i zgarnął więcej pieniędzy. Następnym razem może po prostu przygotować lepsze wnioski a nie czekać na mannę z nieba. ;) Radzę także więcej spokoju w wypowiedziach po gdzie jak gdzie ale na tym forum chyba nie potrzeba kłótni frustratów.
_________________
http://www.wix.com/mateuszglogow/mateuszglogow
 
 
Glogovia Urbs 
www.glogopedia.org

Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 65
Skąd: Glogovia
Wysłany: 2011-02-22, 14:46   

Szanowny Panie Mateuszu, jestem pewien, że jeśli chodzi o MERYTORYKĘ owych wniosków to Pan powinien w tej kwestii wiedzieć NIEWIELE... Chyba, że był Pan w komisji rozpatrującej wnioski czego również jestem pewien, że tak nie było... Jeśli powołuje się Pan tak na MERYTORYKĘ to proszę MERYTORYCZNIE pisać/ zadawać pytania a nie ZA PRZEPROSZENIEM pisać bzdury...

Na marginesie Panie Mateuszu: wczoraj odbyło się spotkanie zainteresowanych przedstawicieli głogowskich stowarzyszeń z komisją przyznającą wnioski i nawet tam ze strony reprezentującej ową komisję (bo cały skład nawet nie raczył przybyć) ciężko doszukiwać się JAKIEJKOLWIEK MERYTORYKi i to wszystko w temacie... A jeśli chodzi o TZG to ma za sobą ponad 65 lat tradycji i niejedno już w swojej historii przeżyło, więc niech nikogo głowa o to stowarzyszenie nie boli... :) Mają swoje 5 minut ci, którzy nawet w tym temacie nie raczkują, niech więc działają... a my wszyscy pożyjemy i zobaczymy efekty tej "pracy"...

I o co Panu chodzi z tymi frustratami? Chodzi o kogoś z Pana otoczenia? :) Naprawdę jak ktoś ma pytania, propozycje, ciekawe pomysły, chce współpracować z TZG, poświęcić się i podziałać fajnie: PROSZĘ PISAĆ BEZPOŚREDNIO do TZG a nie smarować bzdury na forach...

Pozdrawiam i bez odbioru...
 
 
bartlomiej 
bartłomiej

Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 94
Skąd: Głogów
Wysłany: 2011-02-22, 16:28   

a jednak ktoś z łaskawców TZG czyta to forum
 
 
Tadek 
Tadek


Wiek: 59
Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 91
Skąd: Głogów
Wysłany: 2011-02-22, 16:56   

A co Wam się- Mateuszu i Bartłomieju- na takie złośliwości zebrało? Nie macie gdzie porozrabiać?
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=VB0zEtyCjmM
 
 
Mateusz-glogau 


Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 53
Skąd: Głogów
Wysłany: 2011-02-22, 17:07   

Mi się nie zebrało na żadne złośliwości tylko rozbawił mnie pierwszy post Glogovia Urbs. To normalne że nie zawsze dostaje się to co by się chciało. I to chyba muszą zrozumieć członkowie TZG. A tak na marginesie to zastanawia mnie czy podobne dotacje rozdają nasze władze powiatowe. Ciekaw byłbym jakby tam podzieli środki ;)
_________________
http://www.wix.com/mateuszglogow/mateuszglogow
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2011-02-23, 22:04   

Glogovia Urbs napisał/a:
Nigdzie nie jest napisane, że mamy śledzić i odpowiadać na tym forum na każde pytania jak jacyś dyżurni. Jesteśmy SPOŁECZNIKAMI i jeśli już ktoś z NAS tu zagląda to z powodów podobnych jak Pan i inni, czyli czysto rekreacyjnych, czasem informacyjnych.


GFH jest tworem wirtualnym, non-profit (czyt. nikt z nas nie bierze pieniędzy za jego administrowanie) i przede wszystkim niezależnym, czego nie można powiedzieć o żadnej innej organizacji działającej na tym polu w naszym mieście. Nie boimy się kontrowersyjnych tematów i w związku z tym, śmiem twierdzić, że GFH ma charakter opiniotwórczy. Bagatelizowanie naszej roli niczemu nie służy... Póki co nie zauważyłam by obecnie istniało w mieście inne miejsce, w którym toczone są tak konstruktywne dyskusje związane z przeszłością miasta jak na GFH. Ba! Mało tego, chciałabym zauważyć, że forum zostało stworzone m.in. przy współudziale członków TZG, którzy je najzywaczajniej w świecie olali... w kilka osób je wskrzesiliśmy i mam nadzieję, że jeszcze nie jednym uda nam się wszystkich zaskoczyć ;-)
_________________
 
 
 
Tulpar 

Wiek: 49
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 497
Skąd: Lissa i. P. / Leszno
Wysłany: 2011-02-23, 22:51   

balbina napisał/a:
(...) mam nadzieję, że jeszcze nie jednym uda nam się wszystkich zaskoczyć ;-)


... i nie jednemu uda nam się wprać :mrgreen:
_________________
Tak stoję, inaczej nie mogę./So stehe ich, anders kann ich nicht.
 
 
 
bartlomiej 
bartłomiej

Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 94
Skąd: Głogów
Wysłany: 2011-02-24, 16:34   

zmieniłyby się zarząd to i kasa byłby większa,a tak zostało ponarzekać
 
 
Bart 
Emigrant


Wiek: 47
Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 187
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-02-24, 20:35   

balbina napisał/a:
Póki co nie zauważyłam by obecnie istniało w mieście inne miejsce, w którym toczone są tak konstruktywne dyskusje związane z przeszłością miasta jak na GFH.


Tak sobie pomyślałem... Może by się dogadać z Tygodnikiem Głogowskim np. i wygospodarować w sobotnim wydaniu rubryczkę na co ciekawsze wątki z forum? Odpowiednio zredagowane, ma się rozumieć ;) Dla nas plus, bo rozgłos, a dla gazety - bo ciekawy temat. Zapytać nie zaszkodzi :)
_________________
www.ateista.pl
 
 
 
Mateusz-glogau 


Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 53
Skąd: Głogów
Wysłany: 2011-02-24, 21:34   

Cytat:

Tak sobie pomyślałem... Może by się dogadać z Tygodnikiem Głogowskim np. i wygospodarować w sobotnim wydaniu rubryczkę na co ciekawsze wątki z forum? Odpowiednio zredagowane, ma się rozumieć ;) Dla nas plus, bo rozgłos, a dla gazety - bo ciekawy temat. Zapytać nie zaszkodzi :)

Jak dla mnie warty przemyślenia pomysł :)
_________________
http://www.wix.com/mateuszglogow/mateuszglogow
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2011-02-24, 21:57   

mamy dla wszystkich niespodziankę na kwiecień, szczegóły niebawem ;-)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
GłogówStowarzyszenie Miłoœników Głogowskich Fortyfikacji - TWIERDZA GŁOGÓWTowarzystwo Ziemi GłogowskiejGROTGłogowskie Forum Historyczne
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group / Serwisy Malacha: Głogów / Pompy Ciepła