Głogowskie Forum Historyczne
Kontakt Kontakt  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
LATO W TWIERDZY :)
Autor Wiadomość
Yedyny 
Administrator


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 2196
Skąd: Głogów
  Wysłany: 2008-08-12, 09:50   LATO W TWIERDZY :)

W czwartek 14 sierpnia o godz 10:00 w ramach "Lata w Twierdzy Głogów" pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Jana Zubowskiego i Dowódcy Garnizonu Głogów - Stowarzyszenie Miłośników Głogowskich Fortyfikacji i Klub Garnizonowy zapraszaj± na wyprawę po obiektach Twierdzy. Tym razem odwiedzimy:
- obiekty na Ostrowiu Tumskim
- obiekty na Odrzycku
- Zamek

Zbiórka przy Głogowskiej Kolegiacie o godz. 10:00.

Serdecznie zapraszamy!
Prezes SMFG "Twierdza Głogów" Józef Wilczak
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2008-08-12, 22:55   

zaproszeni mają się czuć wszyscy czy znów tylko "młodzież szkolna" ? ;-) ...a może by tak zorganizować coś extra tylko dla forumowiczów :mrgreen:
_________________
 
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2008-08-13, 18:12   

...pytanie tylko czy ktoś jeszcze byłby chętny ;-) ...i czy admini forum mają ochotę rozruszać wreszcie te forum :mrgreen:
_________________
 
 
 
Yedyny 
Administrator


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 2196
Skąd: Głogów
Wysłany: 2008-08-13, 19:12   

Oj, rusza się, rusza :) Mogę napisać do prezesa jeśli znalazłyby się jakieś chętne osoby - raczej nie byłoby problemu, poza tym jutro "Lato w Twierdzy Głogów", wiec zakładam, iż chętnych nie bedzie wielu i nadaża się okazja do darmowego zwiedzania.
 
 
Spirit_of_Martin 
Administrator


Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 239
Skąd: Głogów
Wysłany: 2008-09-24, 13:59   

Witam

Tylko tak skromnie zaznaczam, że ja tu zaglądam systematycznie ;) Można powiedzieć, że żądze tu niepodzielnie :P i na pewno nie mam tego forum w d... ;)

Wiem, że szef TZG też czasem tu zagląda, przynajmniej kilka razy go informowałem o pojawianiu się jakichś ciekawych tematów.

Czekam na ewentualne pomysły - jak będę w stanie to z przyjemnością dodatkowo coś zadziałam.

Pozdrawiam
M.K.
_________________
Serwisy Malacha: Głogów / Wrocław
 
 
 
Yedyny 
Administrator


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 2196
Skąd: Głogów
Wysłany: 2008-09-24, 23:28   

Moja wina, ale mialem dzis na glowie dziwnie dzialajacy serwer :/ Jesli jest ktos zarejestrowany na GPI, to plizzz podrzuccie pod moim tematem, bo sam nie moge tam dodac odpowiedzi:

Zapraszamy takze do odwiedzania naszych głogowskich stron internetowych oraz FORUM HISTORYCZNEGO!

http://www.gfh.malach.org
http://www.twierdza-glogow.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
GłogówStowarzyszenie Miłoœników Głogowskich Fortyfikacji - TWIERDZA GŁOGÓWTowarzystwo Ziemi GłogowskiejGROTGłogowskie Forum Historyczne
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group / Serwisy Malacha: Głogów / Pompy Ciepła