Głogowskie Forum Historyczne
Kontakt Kontakt  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mapa bismarku.
Autor Wiadomość
mateusz 

Dołączył: 07 Cze 2006
Posty: 1
Skąd: Głogów
Wysłany: 2006-06-07, 20:09   Mapa bismarku.

Mam pytanie czy ma ktoś mapę wzgórza bismark przy drodze na szczyglice. Oczywiście najlepiej aktualną i dość dokładną . Posiadacze nich piszą . :-D
 
 
Gość

Wysłany: 2006-06-08, 16:04   Re: Mapa bismarku.

mateusz napisał/a:
Mam pytanie czy ma ktoś mapę wzgórza bismark przy drodze na szczyglice. Oczywiście najlepiej aktualną i dość dokładną . Posiadacze nich piszą . :-D
bardzo mi jest potrzebna :-D
 
 
Yedyny 
Administrator


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 2196
Skąd: Głogów
  Wysłany: 2007-02-07, 08:26   Mapka Bismarcka

Witam, taka mapka chyba nie istnieje, no moze znajdziesz jakis plan Glogowa sprzed wojny obejmujacy ten teren.W swoich zbiorach mam tylko Topographische Karte 1:25000 chyba z 1933, jest tam Bismarck, ale w bardzo malej skali....

[ Dodano: 2007-04-02, 18:18 ]
Jesli ktos chce tam kopac, to nei ma sensu - wszytsko juz dawno przeryte, nawet lusek nie ma.Natomiast zachowaly sie resztki pomnika Bismarcka.Jezeli ktos posiada namiar na miejsce, gdzie przed wojna stala knajpka prowadzona przez Żyda lub inne pomniki w okolicy, to pisac!!!!
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2008-07-20, 00:43   

można spróbować odtowrzyć wszystko na podst. zdjęć satelitarnych ;-) dla przykładu na google earth ...jak będę mieć czas to sobie zainstaluję i popatrzę - dam znać co tam widać ;-) glogau, może niekoniecznie ktoś chce kopać - tam się na przykład fajnie jeździ rowerem, więc może chodzi o ustalenie jakiej trasy ;-)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
GłogówStowarzyszenie Miłoœników Głogowskich Fortyfikacji - TWIERDZA GŁOGÓWTowarzystwo Ziemi GłogowskiejGROTGłogowskie Forum Historyczne
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group / Serwisy Malacha: Głogów / Pompy Ciepła