Głogowskie Forum Historyczne
Kontakt Kontakt  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co z Glogopedią?
Autor Wiadomość
Glogovia Urbs 
www.glogopedia.org

Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 65
Skąd: Glogovia
Wysłany: 2009-12-15, 18:00   

I o to chodzio prawda? :-D aby te forum ożywić... Glogopedia też ma swojego właściciela a ja też podobnie jak Ty robię "tylko" coś tam :mrgreen: Poza tym, tak zupełnie na marginesie bodajże w kwietniu (?) wysłałem do Ciebie e-maila z prośbą by dopisać tam moje imię w bibliografii... W trakcie wakacji "spłodziłem" pewną broszurkę o 1109 roku, miała się ukazać o niej informacja jak i sam jej PDF... w obu przypadkach bez efektów do dziś... Nie mam pretensji... tak jakoś z siebie mi się przypomniało... :-D

Pozdrawiam!
 
 
Spirit_of_Martin 
Administrator


Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 239
Skąd: Głogów
Wysłany: 2009-12-15, 18:38   

Sam z siebie nie miałem możliwości dodawania materiałów na stronie podczas trwania obchodów... więcej swobody mam dopiero teraz... a przyznam się szczerze że PDF nie kojarzę - może nie dotarł?? Obecnie jakby co mogę na stronkę dodać więc śmiało podsyłaj ;)

Jak coś dostawałem to wysyłałem TZG jako odpowiedzialnego merytorycznie, oni zatwierdzali i konsultowali w mieście ewentualnie czy dodać, podsyłali mi i dopiero zamieszczałem ;)


ps. Od ciebie w archiwum wiadomość w skrzynce mam info tylko o jakimś konkursie na pocztówkę o obronie Głogowa 1109r. (zresztą wysyłany zdaje się aby dodać na Malacha).
_________________
Serwisy Malacha: Głogów / Wrocław
 
 
 
Yedyny 
Administrator


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 2196
Skąd: Głogów
Wysłany: 2010-02-19, 07:45   

Tym razem problem lezy na stronie glownej TZG - pisalem juz o tym jakis czas temu do "szefa", ale nie widze zmian. Odnosnik z bannera prowadzi do nikąd - www.glogpedia.pl -mala literowka. Jesli mamy cos w tym miescie zmienic, to zacznijmy od takich pierdół :-/
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2010-02-19, 09:07   

Ja myślę, że to ważne! Brak reakcji w tej kwestii odbieram jako olewanie nas, użytkowników i tym bardziej potencjalnych użytkowników :-/ ...ostatnio właśnie w Tulparem rozmawiałam o tej literówce :lol:
_________________
 
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2010-03-05, 22:06   

Alleluja!!!!!! poprawili! :lol:
_________________
 
 
 
Tulpar 

Wiek: 49
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 497
Skąd: Lissa i. P. / Leszno
Wysłany: 2010-03-05, 23:35   

To może i moje uwagi pewnego dnia wniosą... ;-)
_________________
Tak stoję, inaczej nie mogę./So stehe ich, anders kann ich nicht.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
GłogówStowarzyszenie Miłoœników Głogowskich Fortyfikacji - TWIERDZA GŁOGÓWTowarzystwo Ziemi GłogowskiejGROTGłogowskie Forum Historyczne
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group / Serwisy Malacha: Głogów / Pompy Ciepła