Głogowskie Forum Historyczne
Kontakt Kontakt  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
31 maja 2016 r. IV Gala Złoty Bilet Wehikułu Czasu
Autor Wiadomość
TadeuszFantom 
Administrator


Wiek: 58
Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 1116
Skąd: Głogów
Wysłany: 2016-05-29, 15:02   31 maja 2016 r. IV Gala Złoty Bilet Wehikułu Czasu

31 maja 2016 r. IV Gala Głogowskiej Nagrody Historycznej
Uroczysta gala wręczenia Głogowskiej Nagrody Historycznej Złoty Bilet Czytelników Wehikułu Czasu zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy wydarzenia Miejska Biblioteka Publiczna, Towarzystwo Ziemi Głogowskiej i Głogowski Wehikuł Czasu zapraszają 31 maja 2016 r, o godz. 18.00 do biblioteki przy ul. Jedności Robotniczej 15 wszystkich nominowanych,
zaproszonych oraz czytelników na historyczne spotkanie z gościem specjalnym gali Witoldem Pronobisem.

31 maja 2016 r. spotkanie z Witoldem Pronobisem
Witold Pronobis będzie tegorocznym gościem specjalnych na gali wręczenia Głogowskiej Nagrody Historycznej Złoty Bilet Czytelników Wehikułu Czasu, która odbędzie się 31 maja 2016 r. o godz. 18.00 w bibliotece przy ul. Jedności Robotniczej 15.
Historyk, publicysta, dziennikarz, autor podręcznika najnowszej historii Polski i świata, z którego powszechnie uczono się dziejów XX w. w pierwszych latach po upadku komunizmu. Swoje wystąpienie poświęci kulisom śmierci komendanta AK i generała „Grota” Roweckiego i tropieniu jego zdrajców.

Ja się wybieram.
_________________
Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy ;-)
 
 
TadeuszFantom 
Administrator


Wiek: 58
Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 1116
Skąd: Głogów
Wysłany: 2016-06-02, 16:25   

Demiane i ja byliśmy na gali, szkoda, że nie było nikogo z administratorów.
Głogowskie Forum Historyczne zostało wyróżnione za nominację.
Spotkanie z Witoldem Pronobisem było też bardzo interesujące, mam autograf oraz dowiedziałem się, że będzie dygitalizowane archiwum Radia Wolna Europa (już skanują dane studenci) i w przyszłości będzie archiwum dostępne w internecie.
_________________
Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy ;-)
 
 
demiane 


Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 1717
Skąd: Głogów
Wysłany: 2016-06-02, 19:02   

No właśnie admini nie dopisali.
Z Tadkiem rozdrapaliśmy sobie otrzymany prezent
Resztę pozycji z tego prezentu przekażę niedługo Yedynemu.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
GłogówStowarzyszenie Miłoœników Głogowskich Fortyfikacji - TWIERDZA GŁOGÓWTowarzystwo Ziemi GłogowskiejGROTGłogowskie Forum Historyczne
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group / Serwisy Malacha: Głogów / Pompy Ciepła