Głogowskie Forum Historyczne
Kontakt Kontakt  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
eglogow.com
Autor Wiadomość
Spirit_of_Martin 
Administrator


Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 239
Skąd: Głogów
Wysłany: 2009-12-27, 23:16   eglogow.com

eglogow.com - Głogowska Blogosfera: Czyli mój nowy pomysł z fazie powstawiania ;)

Całość jest jeszcze w fazie testowania i nie wszystko jest jeszcze skończone, ale jako bonus dla forumowiczów przedstawiam stronę już teraz - taki bonusik dla całej społeczności GFH ;)

W skrócie system blogowy oparty o WordPress - kilka kliknięć i każdy może sobie prowadzić swojego własnego bloga/stronę w domenie - twojanazwa.eglogow.com

Strona może być przeznaczona nawet na mini bloga firmowego, lub jakiejkolwiek inicjatywy głogowskiej, np. jakiegoś dużego koncertu, wydarzenia, inicjatywy kulturalnej i społecznej, organizacji itp. itd.

Dostępnych jest już kilka skórek i ciągle tłumaczę nowe... pojawią się też dodatkowe filmiki instruktażowe jak dodawać wpisy, linki, zmieniać wygląd bloga. Dla tych, którzy z WordPressem mieli już styczność nie będzie żadnym problemem zarządzanie blogiem.

Zapraszam więc do zakładania własnych stron i dzielenia się własnymi opiniami :)

eglogow.com
_________________
Serwisy Malacha: Głogów / Wrocław
 
 
 
Yedyny 
Administrator


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 2196
Skąd: Głogów
Wysłany: 2009-12-28, 20:43   

Powiem tylko tyle, iz nie zamierzam prowadzic bloga , bo nie widze sie w takiej roli, ale popieram projekty ludzi robiących cokolwiek dla miasta :* (bo jakby nie patrzec - nazwa w domenie, a wiec i promocja).
 
 
Spirit_of_Martin 
Administrator


Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 239
Skąd: Głogów
Wysłany: 2009-12-28, 20:55   

Tak jak pisałem nie musi być to blog ;)

Może być to dowolna strona jakiejś akcji, wydarzenia czy firmy.

Np. ktoś będzie chciał promować jakiś konkurs plastyczny na temat Głogowa to kilka kliknięć i ma zgrabną stronę z własną reklamą powiązaną w blogosferze wieloma użytkownikami.

Albo stronę z nowościami wydawniczymi dotyczącymi naszego miasta.

Albo stronę z ciekawymi wydarzeniami historycznymi,

Albo stronę o swojej pasji.

Albo np. stronę pasjonatów widokówek głogowskich.

Itp. Itd.

Możliwości są niemal nieograniczone, wychodzę z założenia, że znajdzie się wielu ludzi, którzy chcą lub mogliby generować wartościowe treści (lub nawet mniej wartościowe ale jednak własne) a brakuje im do tego tylko narzędzia, ja daję właśnie takie narzędzie, kwestia tylko rozpowszechnienia tej strony.
_________________
Serwisy Malacha: Głogów / Wrocław
 
 
 
patrick. 
www.glogow.pl/tzg

Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 321
Skąd: Glogau
Wysłany: 2009-12-29, 07:15   

Pomysł ciekawy, fajny .. zobaczymy jak to bedzie wygladac w ,,finałowej wersji".

P.S - zauważyliście jaką miłoscią emanuje do nas ostatnio Glogau ? same buziaczki by nam posyłał hehehe
_________________
,,Wygląda na to, że skończę na ulicy, bo tylko tam będzie wolno palić" - M.Czubaszek
 
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2009-12-29, 10:30   

mi też się pomysł podoba, jeszcze jakby udało się przekonać znane postaci naszej lokalnej społeczności, żeby coś od czasu do czasu skrobnęły, byłoby całkiem elegancko ;-) poproszę o baner, wrzucę do siebie na forum, nawet na stronę główną :mrgreen:
_________________
 
 
 
TadeuszFantom 
Administrator


Wiek: 58
Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 1116
Skąd: Głogów
Wysłany: 2009-12-29, 11:32   

Ja też jakoś nie mogę zdobyć sie na prowadzenie bloga, jestem konserwatywny i klasyczne strony internetowe, chociaz sam też w oparciu o WordPressa zainstalowałem w styczniu własny system blogowy ale tylko testowo i nie prowadze go.
http://tadeuszfantom.comli.com/blog/
Ale należałoby to zareklamować bo jak sadze jest troche osób w Glogowie co by na eglogowskiej domenie chciało by własnego bloga.
_________________
Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
GłogówStowarzyszenie Miłoœników Głogowskich Fortyfikacji - TWIERDZA GŁOGÓWTowarzystwo Ziemi GłogowskiejGROTGłogowskie Forum Historyczne
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group / Serwisy Malacha: Głogów / Pompy Ciepła