Głogowskie Forum Historyczne
Kontakt Kontakt  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Publikacje o Głogowie
Autor Wiadomość
Glogovia Urbs 
www.glogopedia.org

Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 65
Skąd: Glogovia
Wysłany: 2009-12-16, 22:34   Publikacje o Głogowie

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego na osiedlu Piastów Śląskich w tym roku obchodzi swoje dwudziestolecie istnienia. Z tej okazji, w ramach rocznicowych uroczystości wydana została publikacja pt. "Pan zamieszkał pośród swojego ludu. Parafia pw. Miłosierdzia Bożego, 1989-2009"; a do jej powstania przyczynili się: głogowski historyk Dariusz Czaja oraz proboszcz parafii ks.kan. Janusz Idzik.

Książka obok wielu faktów historycznych jest bogato również ilustrowana. Wszyscy chętni mogą ją nabyć w "piastowskiej" parafii od niedzieli 20.12.2009 po każdej Mszy Świętej. Koszt tego unikatowego wydawnictwa to 30zł.

Poniżej okładka tego opracowania:

moja okłądka 22.jpg
Plik ściągnięto 141 raz(y) 155,64 KB

 
 
yasar
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-16, 23:30   

To ten kościół w którym jest bank?
 
 
Spirit_of_Martin 
Administrator


Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 239
Skąd: Głogów
Wysłany: 2009-12-17, 10:21   

Standardowo pozwoliłem sobie zamieścić: http://www.malach.org/art...okazji-rocznicy

Jak trzeba coś dopisać proszę o info.
_________________
Serwisy Malacha: Głogów / Wrocław
 
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2009-12-17, 12:19   

...chyba już tam nie ma tego banku ;-) Jeszcze raz Gratulacje, Darek. Pewnie moja mama kupi, więc nie zamawiam :-P Straszniem ciekawa coś tam wymodził nt. mojej "ulubionej" parafii :lol: Z mojej strony taka mała sugestia - jak zakładasz wątek o jakiejś książce, to wymień ją z tytułu w temacie... Już nam tak zniknęła między wierszami książka Wiesława, a administracja forum jakoś nie kwapi się, żeby odnieść się do mojego pomysłu, żeby te 2 wątki teraz połączyć :-P ...albo chociaż wyodrębnić dyskusję nt. "Twierdzy..." z tematu Publikacje TZG
 
 
 
yasar
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-17, 12:49   

Czyli to ten :-)
 
 
Spirit_of_Martin 
Administrator


Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 239
Skąd: Głogów
Wysłany: 2009-12-17, 15:12   

Co by nie było, balbina masz od teraz moderatora możesz sobie dzielić i łączyć do woli... w miarę rozsądku :P
_________________
Serwisy Malacha: Głogów / Wrocław
 
 
 
Glogovia Urbs 
www.glogopedia.org

Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 65
Skąd: Glogovia
Wysłany: 2009-12-17, 15:44   

Sprostowanko... bo się tu nam małe radio erewań robi :) nie szumnie BANK a pewien SKOK :) nie JEST, a BYŁ i to już dawno, dawno temu... :) A co do książki, kto przeczyta, ten osądzi... ze swojej strony mogę życzyć przyjemnej lektury, no a sobie przychylnych komentarzy :)
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2009-12-17, 16:45   

ojaaa, ale mnie zaszczyt kopnął ;-) ...dzięki za zaufanie, pomyślę - pokombinuję. BANK czy SKOK, jeden czort... Budziło niesmak, a patrząc na neon, człowieka aż serce bolało. Dobrze, że tego już tam nie ma. Piszesz o tym w swojej książce?
_________________
 
 
 
patrick. 
www.glogow.pl/tzg

Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 321
Skąd: Glogau
Wysłany: 2009-12-17, 16:46   

Przyjemna bedzie na pewno Darku ... ;D;D a widze wlasnie ze coś balbina az zzieleniała czyzby z zazdrosci ;D no no ,moderator" ;D
_________________
,,Wygląda na to, że skończę na ulicy, bo tylko tam będzie wolno palić" - M.Czubaszek
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
GłogówStowarzyszenie Miłoœników Głogowskich Fortyfikacji - TWIERDZA GŁOGÓWTowarzystwo Ziemi GłogowskiejGROTGłogowskie Forum Historyczne
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group / Serwisy Malacha: Głogów / Pompy Ciepła