Głogowskie Forum Historyczne
Kontakt Kontakt  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Budżet obywatelski
Autor Wiadomość
Yedyny 
Administrator


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 2196
Skąd: Głogów
Wysłany: 2015-05-17, 16:47   Budżet obywatelski

Dzis na facku Pani Marta Dytwińska-Gawrońska podsunela mi pomysl w ramach budzetu na temat zagospodarowania tego miejsca, jakies sugestie? Ktos podpisze? Przypominam, ze chodzi o fraget muru, ktory kiedys z roslinnosci oczyszczalismy oraz plac przed nim.



Zakladam, ze dana osoba moze podpisac dowolna ilosc zgloszen?
_________________

 
 
demiane 


Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 1717
Skąd: Głogów
Wysłany: 2015-05-17, 22:12   

Fajny pomysł
Trzeba by jeszcze sprawdzić w jak dużym stopniu zachowała sięoryginalna kamienna podłoga
No i to miejsce musiałoby być jeszcze "dowartościowane"
W sumie obydwa lapidaria (synagoga i kościół ewangelicki) poza makietą proszą sięo dodatkowe informacje, zdjęcia itd.
To miejsce również mogłoby prezentować jakieś informacje, archiwalne zdjęcia, ciekawostki etc

Tak mi się wydaje.
A na pewno pomysł jest znakomity. Tych murów nie można tak sobie zostawić.
 
 
Eulenburg 

Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 349
Skąd: świat
Wysłany: 2015-05-18, 00:28   

A mnie się wydaje czasami (właśnie w tym momencie), że to nasze miasto zasługuje na jedno wielkie lapidarium....
Jak się nie podoba, to proszę wyciąć... ;)
_________________
Eulenburg
 
 
Wieslaw 

Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 197
Skąd: Głogów-Lublin
Wysłany: 2015-05-18, 17:08   

Ojtam ojtam. Pomysł kolegi E. był do zrobienia przed 1986 rokiem czyli początkiem zabudowy Starego Miasta. Teraz pozostają szczątkowe inicjatywy jak np. ta Yedynego. Bardzo fajna zresztą. Trzeba byłoby podejść formalnie do wniosku bo tam chyba potrzebna będzie jakaś kwitologia. Ja z oddali chyba nie wiele pomogę...
Ale duchem jestem z Wami.
 
 
Piotrek 
Akwarysta


Wiek: 45
Dołączył: 11 Gru 2011
Posty: 118
Skąd: Glogau Goethe Weg
Wysłany: 2015-05-18, 20:49   

Pomysł jak najbardzie trafiony.
 
 
Irek 

Dołączył: 08 Cze 2014
Posty: 120
Skąd: Głogów
Wysłany: 2015-05-20, 22:23   

Ten rejon jest objęty tzw. planem bulwaru. Czyli dajmy szansę miastu niech to robi w ramach inwestycji. Ja podnoszę temat Prezydenta. Niech powstanie park dinozaurów i park linowy na terenie parku od mostku na Rudnowskiej do torów kolejowych przy dawnym basenie.
Zamiast ZOO niech będą dinozaury i jakieś mamuty. Dzieci będą się uczyć i bawić. Dla odważnych park linowy. Niech Głogowianie nie jeżdżą do Lubina czy Leszna. Po prostu WSTYD.
Ale dla biznesmenów proponuję przystań MARINĘ przy MALAKOFFIE (ze strzelnicą sportową obok), czy pole golfowe na Ostrowiu Tumskim - tyle hektarów miasta niewykorzystanych (i oczywiście kładka na wyspę koło Neptuna).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
GłogówStowarzyszenie Miłoœników Głogowskich Fortyfikacji - TWIERDZA GŁOGÓWTowarzystwo Ziemi GłogowskiejGROTGłogowskie Forum Historyczne
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group / Serwisy Malacha: Głogów / Pompy Ciepła