Głogowskie Forum Historyczne
Kontakt Kontakt  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podróżujesz, podziel się doświadczeniem, przygodą...
Autor Wiadomość
celestyna 
celestyna

Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 11
Skąd: Głogów
Wysłany: 2010-08-11, 18:58   Podróżujesz, podziel się doświadczeniem, przygodą...

Witam!

Niedawno wróciłam do Głogowa:)Mam pomysł, a mianowicie chciałabym stworzyć Klub Podróżnika w naszym mieście. W ostatnim roku miałam okazję w podobnych klubach mieć pokaz swoich zdjęć m.in. w Warszawie, Poznaniu. Nie jestem zawodowym podróżnikiem, choć mam nadzieję, że takowym w przyszłości pozostanę:)
Poszukuję osób, które tak jak ja kochają podróże, mają swoje zdjęcia i chętnie pokazaliby je innym. Widzę to tak: pokaz slajdów + relacje z podróży w jakimś klimatycznym miejscu, przy piwku czy herbacie, wymiana doświadczeń, czyli stworzenie okazji i miejsca gdzie tacy ludzie mogliby się spotkać.

Wiem, że są tacy ludzie w Głogowie, więc proszę o kontakt na maila: c.meryk@gmail.com lub na forum.

Co o tym sądzicie?

Z pozdrowieniami!

Celestyna
 
 
celestyna 
celestyna

Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 11
Skąd: Głogów
Wysłany: 2010-08-12, 15:50   

Cieszę się jest kilka osób, które popierają mój pomysł:)Teraz chciałabym zabrać się za znalezienie fajnego miejsca na spotkanie, macie jakieś pomysły?

Możecie też piasać na goldenline.pl w grupie Głogów czy na forum glogowmix.pl

Pozdrawiam!
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2010-08-12, 16:22   

no fajnie, kibicuję ;-) ...moja koleżanka swego czasu założyła forum dla podróżników, ale coś tam jej nie szło chyba za bardzo, bo pod adresem, który mi podała już nic się nie wyświetla. jeśli chodzi o miejsce, mam pewne doświadczenie, bo co jakiś czas organizujemy spotkania dla mam (takie nieoficjalne ;-) :mrgreen: ). Nastrojowo i z rzutnikiem/projektorem jest w Coomin'ie na budowlanych. Rzutnik mają też w Kropce w Centrum na Koperniku i w Da Grasso za ratuszem.
_________________
 
 
 
celestyna 
celestyna

Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 11
Skąd: Głogów
Wysłany: 2010-08-12, 18:00   

Super, dzięki za informację. W najbliższym czasie na pewno tam się przejdę:)
A Ty masz jakieś fotki z wyjazdów?

Pozdrawiam!
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2010-08-12, 18:27   

niestety nie bardzo mam czym się pochwalić ;-) ...ale polecam kolegę Tulpara, ma fantastyczną ilość fotek ze swojej podróży do Kirgistanu!
_________________
 
 
 
celestyna 
celestyna

Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 11
Skąd: Głogów
Wysłany: 2010-08-13, 20:10   

A masz może jakiś konkretniejszy namiar na Tulpara?Będę wdzięczna. :->
 
 
celestyna 
celestyna

Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 11
Skąd: Głogów
Wysłany: 2010-09-09, 10:18   

balbina, zapraszam na pokaz 30.09 o godz.20:00 na pokaz "jachtem na Antarktydę" w Tequili Pub

i do kontaktu na facebooku:

http://www.facebook.com/p...100001515055458

Celestyna
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2010-09-09, 14:16   

szkoda, że to czwartek... akurat o 20:00 jestem na aerobiku :mrgreen: Ale z chęcią obejrzę jakąś fotorelację z wydarzenia. Może na następne spotkanie się wybiorę. Dzięki za zaproszenie ;-)
_________________
 
 
 
Wieslaw 

Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 197
Skąd: Głogów-Lublin
Wysłany: 2010-09-09, 19:21   

Ale może ja się wybiorę? Będę w Głogowie cały tydzień. i choć kalendarz pełen to inicjatywa zacna, a nazwa miejsca zachęcająca.
To ponoć "kultowy" pub?
 
 
celestyna 
celestyna

Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 11
Skąd: Głogów
Wysłany: 2010-09-24, 10:28   30.09. "JACHTEM NA ANTARKTYDĘ"

Klub Podróżnika Głogów, powstał z pasji ludzi, którzy kochają podróże te dalekie jak
i bliższe. Chcemy się dzielić doświadczeniami, pokazywać zdjęcia z wypraw, które nie raz wymagają ogromnego przygotowania fizycznego oraz można rzec duchowego. Wszystko w klimatycznym miejscu przy zimnym piwku lub ciepłej herbacie, po pokazie rozmowy z podróżnikami.


30.09.2010 r. godz. 20:00 w Tequlia Pub „JACHTEM NA ANTARKTYDĘ”
Sławomira Bieńka, głogowskiego globtrotera.
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2010-09-28, 16:40   

Brawo Celestyno! widziałam już zapowiedź na stronie radio Elka :-D
http://miedziowe.pl//content/view/44636/189 ...super, że będzie to wydarzenie cykliczne. Tylko te czwartki... ;-) Jak tam, poradziłaś sobie z facebookiem? Wrzuć linka jak profil gotowy. Z chęcią klinkę Lubię to :mrgreen: Tulpar, może przyjechałbyś kiedyś z wykładzikiem (preznetacją) o Kirgistanie?
_________________
 
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2010-10-04, 18:34   

No a tak to wyglądało...
http://www.tv.master.pl/informacja.php?news=12180
...fajnie, nie? :-D :-D :-D ...może GFH powinno wziąć przykłąd z podróżników :mrgreen:
_________________
 
 
 
celestyna 
celestyna

Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 11
Skąd: Głogów
  Wysłany: 2010-10-18, 15:49   kolejne spotkanie

POKAZ ZDJĘĆ GRUPY URBAN EXPLORATION "BYŁEM, ZOBACZYŁEM,NIE ZNISZCZYŁEM - OPUSZCZONE DOMY, ZAMKNIĘTE FABRYKI..-RAPORT INFILTRATORÓW MIEJSKICH"

20:00 TEQUILA PUB 28.10 (OSTATNI CZWARTEK MIESIĄCA)
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2010-10-20, 02:42   

ja już pisałam w innym temacie, że będę ;-) ...o tu, w temacie o chłopakach: http://www.gfh.malach.org/viewtopic.php?t=296
...pozwolę sobie wrzucić na forum plakacik, bo taki fajny:

_________________
 
 
 
celestyna 
celestyna

Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 11
Skąd: Głogów
Wysłany: 2010-11-12, 16:52   szukam chętnych do stowarzyszenia Klub Podróżnika Głogów

ZAPRASZAM NA STRONĘ:
http://klubpodroznikaglogow.blogspot.com/

PISZCIE SWOJE KOMENTARZE, RADY I WSKAZÓWKI:)

OBECNIE SZUKAM CHĘTNYCH DO POMOCY W UTWORZENIU STOWARZYSZENIA KP GŁOGÓW.

ZAPRASZAM!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
GłogówStowarzyszenie Miłoœników Głogowskich Fortyfikacji - TWIERDZA GŁOGÓWTowarzystwo Ziemi GłogowskiejGROTGłogowskie Forum Historyczne
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group / Serwisy Malacha: Głogów / Pompy Ciepła