Głogowskie Forum Historyczne
Kontakt Kontakt  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wizyta Omri i Sary Lernau w naszym mieście
Autor Wiadomość
krakus57 

Dołączył: 07 Maj 2014
Posty: 69
Skąd: Kraków /Głogów
Wysłany: 2017-06-24, 16:21   

P.T demiane

Pokłon krakuską do samej ziemi . Oby wiecej TAKICH LUDZI jak Waść , może Polska stałaby się wreszcie krajem myślącym !

Jeszcze raz wyrazy uznania .

MJR
 
 
demiane 


Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 1717
Skąd: Głogów
Wysłany: 2017-06-24, 17:08   

Dziękuję. To bardzo miłe otrzymywać od wszystkich takie słowa uznania.
Jednak nie uważam że zrobiłem coś niezwykłego i nie bardzo te słowa mi się należą.
Ja po prostu umiliłem czas komuś kogo znam już od b. dawna (co prawda korespondencyjnie). A teraz miałem okazję go gościć w naszym mieście. Każdy z Was zrobiłby to samo - po prostu starałby się zorganizować Waszym gościom coś ciekawego. Czyż nie?

Ale i tak dziękuję Wam za te słowa.
To b. miłe!
 
 
demiane 


Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 1717
Skąd: Głogów
Wysłany: 2017-11-14, 09:38   

Jeszcze a propos wizyty państwa Lernau
Szukając miejsca wykonywania jednego ze zdjęć wykonałem taki mały art-eksperyment
Już teraz wiem że to nie było to miejsce wykonania oryginalnego, przedwojennego zdjęcia. Ale pokazuję bo ciekawie to wyszło. Taka mała symbolika
Zwróćcie uwagę że państwo Lernau trzymają w ręku dokładnie to zdjęcie które widzicie przy ścianie.
A wszyscy (poza jedną pielęgniarką) patrzą prosto w kierunku fotografa.
Jedynie dziadek Omri - Paul, patrzy w kierunku swojego wnuka. Taka metafora i symbolika mi wyszła :-)




Również zrobiłem inny pomysł, jednak nie wygląda on aż tak ciekawie.
Ale postawę jednak dziadek z wnukiem mają bardzo podobną. Czyż nie?

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
GłogówStowarzyszenie Miłoœników Głogowskich Fortyfikacji - TWIERDZA GŁOGÓWTowarzystwo Ziemi GłogowskiejGROTGłogowskie Forum Historyczne
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group / Serwisy Malacha: Głogów / Pompy Ciepła