Głogowskie Forum Historyczne
Kontakt Kontakt  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
obchody
Autor Wiadomość
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2009-07-22, 01:00   

spoko Ania - pewnie masz rację ;-) ...ale tym brakiem zaproszenia ze strony miasta to rzeczywiście robi się mało sympatycznie :-? ...o kim więc oni na tej elce mówią? chyba nam czegoś nie wkręcaja? a może my sobie zbyt dużo wyobrażamy na temat tej imprezy :lol:
 
 
 
ANIA 

Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 17
Skąd: Głogów
Wysłany: 2009-07-22, 09:14   

boję się właśnie, że za wiele sobie wyobrażacie (ja już sobie nic nie wyobrażam od bardzo długiego czasu) to co się szykuje może być bardzo wielkim rozczarowaniem dla osób nie przygotowanych na to. fundusze jakie są przeznaczone są zbyt małe, to jest wydarzenie, które mogło ruszyć Głogów do przodu. Głogów ma tak bogatą i ciekawą historię, ze od kilku lat mogłaby tu już istnieć cykliczna impreza historyczna i to nie tylko ze średniowieczem w roli głównej.
Może w przyszłym roku (a może nawet w tym) zorganizujemy coś z bractwem aby zatuszować tą plamę.
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2009-07-22, 12:29   

Widać UM chyba nie potrafi stanąć na wysokości zadania... Ania, to co piszesz, na mój gust znajduje potwierdzenie w tym co mówi dziaj na elce rzecznik UM. Były szumne zapowiedzi, a na plakacikach się skończy :mrgreen: http://elka5.fm//content/view/36611/459/ ...Co z tego, że będzie ogólnopolska TV, jak impreza ma mieć charakter lokalny ...żeby nie powiedzieć zaściankowy i na dodatek "jednorazowy". Szkoda kasy... :-P Wychodzi na to, że to nie będzie wielkie wydarzenie, na które wydział promocji miasta rozbudził nadzieję co poniektórych :lol:
_________________
 
 
 
Bart 
Emigrant


Wiek: 47
Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 187
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-07-22, 13:48   

Harmonogramy harmonogramami, ale jaki problem by zamieścić informację na www?

Na tej stronie jest wiele imprez, które ciężko podciągnąć pod turnieje rycerskie - mimo to jednak są. A już tak czy inaczej, ktoś stamtąd mógłby mi chociaż odpisać.
_________________
www.ateista.pl
 
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2009-07-22, 21:44   

właśnie ;-) ...zbojkotujmy ich :lol: :lol: :lol:
_________________
 
 
 
Bart 
Emigrant


Wiek: 47
Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 187
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-07-23, 01:34   

:D
_________________
www.ateista.pl
 
 
 
Alicja 
Administrator


Wiek: 43
Dołączyła: 10 Lis 2007
Posty: 1887
Skąd: Głogów-Kopernik
Wysłany: 2009-08-25, 22:20   

Ania, pisałaś wcześniej, że żadnych bractw nie będzie... w takim razie skąd oni wezmą tych 300 wojów, o których czytałam przed chwilą na GPI?
http://www.glogow-info.pl...d=9280&Itemid=2
Można tam też przeczytać, że będą pokazy bractwa głogowskiego, czyli jednak Was zaprosili :-)
_________________
 
 
 
ANIA 

Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 17
Skąd: Głogów
Wysłany: 2009-09-08, 15:49   

przepraszam za brak odpowiedzi. znów przyczyny techniczne.

rzeczywiście zostaliśmy poproszeni o występ, ale nie przez UM tylko MOK. chcieliśmy zrezygnować, bo mieliśmy obawy, ale wyszło tak, że zostaliśmy. mam nadzieję, że nasze starania się udały.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
GłogówStowarzyszenie Miłoœników Głogowskich Fortyfikacji - TWIERDZA GŁOGÓWTowarzystwo Ziemi GłogowskiejGROTGłogowskie Forum Historyczne
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group / Serwisy Malacha: Głogów / Pompy Ciepła